Blog i newsy

22. Maja 2015
Niedawno witaliśmy nowy rok, a wkrótce będziemy świętowac półrocze! Gdybym nie patrzyła każdego dnia na kalendarz, ciężko byłoby mi w to uwierzyć... Pozdrawiam wszystkich podobnie zdziwionych :)
23. Stycznia 2015
Czy Wy również macie wrażenie, że kartki z kalendarza coraz szybciej się zmieniają? Na szczęście nasz internetowy kalendarz nie ma tego problemu - co za oszczędność papieru! :D
15. Listopada 2014
Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Jeśli 2014 rok był dla Was udany, porozkoszujcie się nim jeszcze trochę :) I pamiętajcie - ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy!
20. Września 2014
Czy Wy też staracie się napawać tymi ostatnimi ciepłymi i słonecznymi dniami? Następne dni z taką temperaturą dopiero za 6 miesięcy... Chyba że macie w planach wakacje w tropikach :)
22. Sierpnia 2014
Patrzenie na kalendarz przyprawia Was o dreszcze? Koniec wakacji zbliza sie wielkimi krokami, a na drzewach czasem pojawiaja sie delikatny rudy odcien... Nie smuccie sie, jesien tez jest piekna! :)
16. Lipca 2014
Wakacje w pełni, a kiedy słońce rozkosznie grzeje, niczego więcej do szczęscia nie potrzeba. I chociaz szczęśliwi czasu nie liczą, my polecamy Wam nasz kalendarz na stronę. Pozwoli on jeszcze lepiej napawać się tymi długimi, letnimi dniami :)
16. Czerwca 2014
Zblizaja sie wakacje, czyli najbardziej oczekiwany przez nas wszystkich czas w roku :) Jesli tegoroczne wakacje spedzasz pod grusza,moze pomyslisz na przyklad o tym, aby pisac bloga? Jesli zdecydujesie sie zalozyc strone, my polecamy Wam shoutboxa do nawiazywania nowych znajomosci.
17. maja 2014
Platforma blogowa Wordpress pozwala na umieszczenie dodatków w bardzo prosty sposób. Wchodzimy w Kokpit -> Wygląd -> Widgety i wybieramy Widget Tekst. Tam wklejamy wygenerowany kod kalendarza. Po odświeżeniu strony dodatek powinien być widoczny. Niestety darmowa wersja Wordpressa nie pozwala na wstawianie zewnętrznego kodu HTML.
4. kwietnia 2014
Jeśli posiadasz stronę na platformie Blogspot przeczytaj tę krótką poradę jak umieścić na swojej stronie kalendarz. Krok 1 - wybierz styl i wielkość kalendarza; skopiuj otrzymamy kod HTML. Krok 2 - zaloguj się na swoje konto Blogspot -> Układ -> Dodaj gadżet -> HTML/JavaScript -> wklej wygenerowany kod i zapisz. Po odświeżeniu strony dodatek powinien być widoczny.
3. lutego 2014
Styczeń już za nami. Jeśli nie zdążyliście nabyć kalendarz na rok 2014, nie biegniejcie już do sklepu. Polecamy Wam darmowy kalendarz internetowy z naszej strony :)
1. stycznia 2014
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Niech bedzie on pod wszelkimi wzgledami lepszy od poprzedniego :)
24. grudnia 2013
Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzymy naszym użytkownikom, aby ten czas był dla nich szczególny i niezapomniany.
17. listopada 2013
Przeprowadzona przez nas analiza pokazała, że w ciągu ostatniego miesiąca wybraliście najwięcej kalendarzy w odcieniach szarości, brązu i pomarańczu. Chyba poczuliście jesień! :)
2. listopada 2013
Nasze najbliższe plany na przyszłość to uzupełnienie zbioru oferowanych Wam kalendarzy. I będzie to coś zupełnie innego niż tylko zmiany kolorystyczne ;) Odwiedzajcie nas często.
14. października 2013
Jeśli zastanawiacie się, jak działają nasze kalendarze, to bardzo proste. Wybieracie pasujący Wam wzór kalendarza i klikacie w "Wybierz ten kalendarz". Następnym krokiem jest wybór wielkości i... gotowe. Wygenerowany kod należy umieścić na swojej stronie w postaci niezmienionej.
2. października 2013
Witajcie na naszej super stronie! Jak sama nazwa witryny na to wskazuje, jest ona dedykowana kalendarzom na stronę. Kalendarze są w pełni darmowe i mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu :)
25. września 2013
Jeszcze trochę pracy przed nami i za parę dni ruszamy pełną parą! Z takim adresem www ciężko ukryć, co będzie znajdowało się na naszej stronie ;)