Blog i newsy

9. stycznia 2016
Jeśli nie zdążyliście nabyć kalendarz na rok 2016, nie biegniejcie już do sklepu. Polecamy Wam darmowy kalendarz internetowy z naszej strony :)
1. stycznia 2016
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Niech bedzie on pod wszelkimi wzgledami lepszy od poprzedniego :)
24. grudnia 2015
Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzymy naszym użytkownikom, aby ten czas był dla nich szczególny i niezapomniany.
17. listopada 2015
Przeprowadzona przez nas analiza pokazała, że w ciągu ostatniego miesiąca wybraliście najwięcej kalendarzy w odcieniach szarości, brązu i pomarańczu. Chyba poczuliście jesień! :)
2. listopada 2015
Nasze najbliższe plany na przyszłość to uzupełnienie zbioru oferowanych Wam kalendarzy. I będzie to coś zupełnie innego niż tylko zmiany kolorystyczne ;) Odwiedzajcie nas często.
14. października 2015
Jeśli zastanawiacie się, jak działają nasze kalendarze, to bardzo proste. Wybieracie pasujący Wam wzór kalendarza i klikacie w "Wybierz ten kalendarz". Następnym krokiem jest wybór wielkości i... gotowe. Wygenerowany kod należy umieścić na swojej stronie w postaci niezmienionej.
2. października 2015
Witajcie na naszej super stronie! Jak sama nazwa witryny na to wskazuje, jest ona dedykowana kalendarzom na stronę. Kalendarze są w pełni darmowe i mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu :)
25. września 2015
Jeszcze trochę pracy przed nami i za parę dni ruszamy pełną parą! Z takim adresem www ciężko ukryć, co będzie znajdowało się na naszej stronie ;)